اما اگر عشق

 

تمام قواعد درست است
تمام شرایط مهیا.
دقایق به اندازه، ساعت منظم
دو دو تا همان چارتای همیشه.
تمامی برنامه‌ها قابل پیش بینی
جواب تمام سؤالات روشن.
..
اگر عشق، تنها اگر عشق، اما اگر عشق...

/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرجان عالیشاهیl

گر عشق، تنها اگر عشق، اما اگر عشق...

كميل

اگر عشق حاضر شود.............

هاشمی

سلام.در مورد جلسه حکایت شعر باید عرض کنم که شان شما بیشتر از این جلسات است ظاهرا شما شان خودتان را نمی دانید آیا -بی تعارف- زهیر توکلی یا علی پور دانش شعری و ادبی بیشتر از شما دارند؟کجای نقدهایشان-که من بودم و شنیدم- به در بخور بود و چیزی جدید داشت حداقل برای شما.نمی خواهم شکسته نفسی بکنید و بگویید بله اینان استادند و زحمت کشیدند و... راستش من خیلی دلم سوخت برای شما و شعرتان و دانشتان.تواضع خوب است ولی نباید منجر به خیانت به خودتان شود.حتی کسی مثل توکلی و علی پور-از حیث دانش شعری می گویم نه شخصیتشان- در حدی نیستند که شما بر آنها نقد بنویسید چه رسد که آنان درباره شما بگویند.صمیمانه متاسفم برای ادبیات این مملکت که افرادی مثل شما فقط به جرم اینکه در شهرستانید باید این طوری باشما برخورد شود والبته خودتان نباید در چنین برنامه ای شرکت می کردید همان رفسنجان خودتان هزار شرف دارد بر این برنامه های الکی.لطفا شان خودتان را رعایت کنید ما شما رو دوست داریم سید.

محمد قلی نسب

سلام. بسیار لذت بردم.[گل] با نظر آقای هاشمی هم موافقم.

مينا هژبري

سلام جناب مير افضلي ! چقدر دلم مي خواست مي توانستم در اين جلسه ي نقد و بررسي شعر هاي شما شركت كنم نه براي شنيدن نقد و بررسي كه فقط دلم مي خواست شما را ببينم و شعرهاي شما را با خوانش و حس و حال خودتان بشنوم .در هر صورت دست ما كوتاه و .... و اما اميدوار هستم كه ويژه نامه را بتوانم داشته باشم . راهنمايي كنيد چگونه آن را تهيه كنم ممنون مي شوم .

.......

با سلام و عرض ادب فراوان خدمت جناب میر افضلی شاعر گرامی اگر دلتان خواست وتمایلتان بود که برای من هم ویژه نامه بفرستید لطفا دویست و پنجاه گرم زیره مرغوب هم تنگش بگذارید( بدون شوخی و واقعا دارم جدی عرض می کنم) که خود شما بهتر از هر کس می دانید غذا بدون عطر زیره مرغوب، مفتش هم گران است. با تشکر

م-ر

به قول شهید آوینی:تقدیر حقیقی جهان در کف مردانی است که پروای نام ندارند... سیدعلی میرافضلی را جزء آن مردان می دانم.