..

 

پايان من شايد كه آغازي دگر باشد<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

وبلاگ اسپريچو ديگر براي من تمام شده است. در اين سه سالي كه از عمر اين وبلاگ ميگذرد، از رهگذر همنشيني با همسايههاي مهرباني كه در اين دنياي مجازي يافتم، نكات بسياري آموختم. اين روزها، ذهنم از شعر و طرح انباشته است. اما لازم است در خلوتي خود خواسته بنشينم و چند صباحي فارغ از دغدغه كامنت و كنتور، خودم را مروري دوباره كنم. طرحي براي وبلاگي جديد در ذهنم است؛ شايد اگر فراغتي حاصل شد، در جايي ديگر به شكلي ديگر...  سعي ميكنم آرشيو شعرهاي اين وبلاگ را ساماني بدهم كه اگر كسي خواست به شعرهاي قبل رجوعي كند، گرفتار بي سر و سامانيهاي بايگاني پرشين بلاگ نشود.

 

                                        عجالتاً باران هزار ابر سرگردان  را ببينيد.

 

دوست داشتم آرشيو شعرها و يادداشتهای اين وبلاگ را سر و سامانی در خور بدهم. اما باور کنيد در حال حاضر حال و حوصله‌ای براين اين کار واجب ندارم. برای ديدن بايگانی مطالب اسپريچو می‌توانيد از پيوند زير وارد شويد :

                                               بايگانی مطالب اسپريچو

/ 40 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تبسم

هر کجا باشيد ارادتمند شما هستيم.

محسن اشتياقي

مزن ای عدو به تيرم که بدين قدر نميرم خبرش بگو که جانم بدهم به مژدگانی

علی بهمنی

زیگ زاگ...گیز گاز...با دو غزل سپید به روزم و منتظر...موفق باشید.................... یا حق

اسپريچو

هر ستاره‌ای که فرو می‌افتد، ستاره‌ای ديگر متولد می‌شود. خيلی عجيبه! وقتی اسم اسپريچو را جستجو کردم اصلا انتظار نداشتم اسپريچوی دیگری را بیابم در حال خاموشی... فروردين که تصميم گرفتم ديگر هرگز در بلاگ قديمی‌ام ننويسم و اسم ديگری را جستم نمی‌دانستم وبلاگی به اين نام وجود دارد. هر جا و با هر نام که می‌نويسيد موفق باشيد

صلح

خــــدا سـالار بـــی ســر انجــام ایران زمین، ایرانی که توسط یک نفر به مدت 27سال به گروگان گرفته شده است. حاکمان این مرز بوم از هر قماش آن وارثان بلافصل شریرانه ترین استبدادهای شرقی هستند.اینها تنها زبان مثله کردن، گردن زدن، زنده خواری ، بریدن زبانها،حشم از خدقه در آوردن ، زدن سرها، ارعاب و داغ درفش را میشناسند و بکار برده و می برند. مردم نگونبخت و مبارز این سر زمین برای رسیدن به آن آزادی و والای انسانی می بایست با حنین آدمخوران و حانوران درنده خویی درگیر شوند به همین دلیل یکی از دشوارترین مبارزات تاریخ بشری را تا به امروز هم تحربه کرده و رقم می زنیم اکنون نیز در کوران درگیری با یکی از سیاه ترین رزیمهای معاصر دنیا قرار داریم ، حکومتی که خود را خدا سالار و خواهان صدور انقلاب و تشکیل یک امپراطور از نوع حنگیز خان مقول می باشد. اتـــحاد ، اتـــحاد رمز پیــروزی همه ما ست. به امید پیروزی همه مردم ایران و نابودی حکومت طالبانی ایران.