تقریر باران

 

برایم کتابی بخوان
کتابی که هر واژه‌اش عطر مخصوص دارد
و هر صفحه‌اش ابتدای بهار است
و هر فصل آن، شاخه‌ای از رسیدن.

کتابی که بوسیدنت را
به باران بدل می‌کند
و خندیدنت را
به دریای آرام.

برایم کتابی بخوان با سرانگشت‌هایت.

 

/ 26 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاری

سلام سروده زیبایی بود

مهديار

سلام امروز كه يكي از رفقا دعوتنامه اي به دست داشت مرا مي خواند تا به روستايشان بروم و در مراسم شهيد بزرگواري كه افتخارشان بود شركت كنم،وقتي دعوتنامه را به دستم داد،ديدم چه زيبا دعوت كرده مارا سيد علي مير افضلي،با خط خودش. متني بود با خط شما كه دعوت ميكرد ميهمانان يادواره شهيد محمد افضلي را. به دوستم گفتم ايشان را كه پايين امضايش نوشته مسئول روابط عمومي مس،مدت زياديست مي شناسم،هم شعرهايش را و هم شخصيت و چهره اش را،اگرچه او آشنايي ندارد بامن. گاهي كساني را دوست داريم كه حتي آنها ما را نميشناسند. موفق و مويد باشيد.

مهديار

سلام استاد عزيز،نوزدهم شهريورز ماه سالروز تولدتان مبارك.

بنت الپاپا

درود شاعر از کوچه ی مزخرفات ما هم بگذرید لطفا،منظورم این هست که سری به دیوار وبلاگ ما بکوبید و ایرادگیری کنید لطفا... اگر دلتان خواست البته

mahboobeh m

سلام استاد. چقدر خوب ست که در هوایی نفس میکشیم که با نفس شما و امثال شما معطر ست.و چقدر خوب تر ست افتخار آشنایی با شما را پیدا کردم:) روی نوتیفیکشین های گوگل که خبر تولدتان را خواندم؛یکراست آدم اینجا برای تبریک که آرزو کنم برای اینکه تولد صدسالگی تان را جشن بگیریم.. سبزباشید و پایدار. تولدتان هم مبارک:)

شهرشعر

سلام در شهرشعر چشم به راه شماهستیم . . . در پناه حق.

روشنان

سلام و ارادت.

امید

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]چهل وچهارتاگل برای چهل وچهارسالگی تان.بجای چهل وچهارشمع!تولدتان مبارک.

شهرام کافی

سلام عزیز ارجمند میلاد امام رئوف پیشاپیش مبارک باد.[گل] با شعر «بهترین آهوی دنیا» همراه کودکان و نوجوانان به استقبال میلاد امام رضا (ع) می رویم. ما را همراهی کنید.

فاطمه***محکم

[گل] سلام استاد خوبید ؟ با زحمتهای ما ... واقعا عالی بود ... عالی...