۱۳٩۱/٦/٩

 

سروده‌های سیدعلی میرافضلی، با حضور منتقدان و علاقه‌مندان، در دهمین برنامه «حکایت شعر» سه‌شنبه 14 شهریور در تالار اوستای حوزه هنری نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، دفتر شعر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری در دهمین برنامه از سلسه برنامه‌های «حکایت شعر» به بررسی سروده‌های سیدعلی میرافضلی با حضور مصطفی علی‌پور و زهیر توکلی می‌پردازد.

همچنین در این برنامه، ویژه‌نامه‌ای شامل گزیده اشعار میر افضلی، بیوگرافی و زندگی خودنوشت شاعر، نقدها و یاداشت‌های منتشر شده در مطبوعات از دیگر شاعران و منتقدان درباره شعر میرافضلی و آلبومی از عکس‌های وی از کودکی تا امروز ارایه می‌شود.

سیدعلی میرافضلی متولد سال 1348 در رفسنجان و فارغ‌التحصیل رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران است. از آثار او می‌توان به مجموعه شعرهای «تقویم برگ‌های خزان»، «گنجشک ناتمام»، «دارم به ساعت مچی‌ام فکر می‌کنم»، «تمام ناتمامی‌ها»، «خواب گنجشکها»، و پژوهش‌ «رباعیات خیام در منابع کهن»، «گوشه تماشا» (مروری بر جریان رباعی معاصر)، تصحیح «دیوان حیدر شیرازی»، «مونس‌الاحباب»، و «رباعیات فکری مشهدی» اشاره کرد.

دهمین برنامه «حکایت شعر» سه‌شنبه 14 شهریور از ساعت 17 در تالار اوستای حوزه هنری واقع در تقاطع خیابان‌های حافظ و سمیه، نرسیده به پل حافظ برگزار می‌شود.

 

دهمین «حکایت شعر »

ویژه نقد و بررسی سروده‌های سید علی میرافضلی

سه شنبه 14 شهریور، ساعت 17

تهران، حوزه هنری، تالار اوستا


منبع: خبرگزاری کتاب

 

کلمات کلیدی :کتابهای من

به قلم : سید علی میرافضلی ; کتابت در ساعت ۸:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٩
    لینک مطلب   نظر شما ()